O salonie

Nasze usługi, Państwa zaufanie

 

Salon Pogrzebowy świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Świebodzina i okolicznych miejscowości od ponad 30 lat. Wieloletnie doświadczenie, rekomendacje osób które nam zaufały, wysoka jakość i kompleksowość świadczonych usług pozwalają nas postrzegać jako Salon profesjonalnie i rzetelnie wykonujący powierzone zadania przy całym szacunku dla osoby zmarłej oraz jej rodziny.

Jesteśmy świadomi, że czas organizacji pogrzebu jest również czasem smutku jak również przeżywania przez rodzinę śmierci bliskiej osoby, dlatego też zajmujemy się w całości dopełnianiem wszelkich formalności związanych z pochówkiem. Nasz kompetentny, znający powagę sytuacji a jednocześnie wrażliwy personel służy Państwu radą i pomocą przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Nasz Salon w zależności od ostatniej woli zmarłego lub życzenia rodziny organizuje pogrzeby o charakterze religijnym jak również świeckim, indywidualnie dostosowują przebieg oraz charakter ceremonii.

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełnym zakresem świadczonych przez nas usług. oraz w przypadku zlecenia organizacji uroczystości pogrzebowej wykazem dokumentacji jaką należy przedłożyć.